Rap novinka týdne: Kool Savas představuje nový track Triumph s Azadem, Adesse a Sidem

Příznivci německého rapu se tento týden dočkali hudebního klenotu v podobě nového tracku od Kool Savase, na který si pozval stálice německého rapu a mladičkého popového zpěváka Adesse. Samotný track se stal předzvěstí mixtape Essahdamus, jenž vychází koncem října.


Kool Savas, německý rapper s tureckými kořeny, si Německo podmanil svými rýmy před bezmála čtrnácti lety. Kromě své vlastní sólové dráhy se ale před pár lety také spojil s r´n´b zpěvákem Xavierem Naidoo a společně vydali studiovou desku, která se v rodném Německu udržela na prvním místě celých 25 týdnů.

Savas potěšil své příznivce posledním albem před dvěma lety, letos na podzim si pro ně připravil alespoň mixtape. Nejedná se jen tak o nějaký mixtape – „Essahdamus“, jenž vyjde 28. října, nabídne 36 tracků (polovina bude instrumentální) a hned několik featuringů. Jedním z největším lákadel byla jistě píseň „Triumph“, na níž se sešli Azad, Sido a Adesse. Azad se Sidem se na hudební scéně pohybují zhruba tak dlouho jako Kool Savas, není ale pochyb o tom, že právě Sido patří mezi nejznámější rappery i mimo hip hopovou scénu. Berlínský popový zpěvák Adesse před dvěma lety spolupracoval se Sidem na jedné ze svých první písní, později pak podepsal smlouvu s Four Music. Mezi další hosty na Essahdamus patří KC Rebell, Gentleman, Samy Deluxe a další.

Triumph byl představen tento pátek a už se stačil usadit na 28. příčce německé hitparády. Píseň je jistě hudebním skvostem – tři oblíbení rappeři s mladičkým zpěvákem, který jim náramně sekunduje, vytvořili píseň, jenž hudebně nadchne i rappové neználky.

Zdroj fotky: Eric Ullrich

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *