Retro producent Roosevelt se připomíná klipem k příjemné Moving On

Jestli se letos chystáte na Colours of Ostrava, pak si rozhodně zapiště Rooseveltovo jméno za uši. Mladý hudební producent z Kolína se představí českému publiku zhruba rok od vydání velmi podařeného stejnojmenného debutu. Perfektní hudební dojem si můžete odnést z novinkového vizuálu k Moving On.


Marius Lauber, známý pod uměleckých jménem Roosevelt, patří ke klenotům hudební scény – nejen, že zpívá, ale svou retro občas až synth-popovou hudbu si vytváří sám za pomocí hudebních nástrojů – jak to celé zní live si pak můžete poslechnout například ve videu níže k singlu Night Moves.

Co se skladby Moving On týče, ta nabízí stejnou dávku retra, přeci jen, tím se producent vyznačuje. Vyjma toho je píseň podložená bassovou kytarou, jež proplétá melodii k pohodovému klávesovému refrénu, který v sobě nese příjemné zbytky historie. S vizuálem si hudebník také pohrál – na první pohled nezáživná a ohraná situace ústí k zajímavému závěru.

Producent vydal první skladbu Sea před pěti lety a tato skladba se také nachází na desce, která vyšla loni v srpnu. Vyjma vlastní tvorby se Roosevelt věnuje tvoření remixů pro Glass Animals, či Jax Jones a kdysi také patřil k vyhlášeným kolínským DJům.

Pokud navíc náhodou sledujete The Flash, pak vězte, že právě skladbu Fever z debutu Roosevelt jste mohli zaslechnout na začátku první epizody třetí série.

Zdroj fotky: Facebook Roosevelt

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *