Revolverheld se po pauze vracejí ve velkém – s novou skladbou, deskou a koncerty

Dlouhé čtyři roky se příznivci pop-rockových Revolverheld načekali na nový materiál. Původně to spíš vypadalo na neohlášenou pauzu tohoto uskupení, když se po vydání MTV Unplugged před dvěma lety kapela odmlčela na svých sociálních sítích.


Tento měsíc ale Revolverheld ohlásili návrat a to hned s novou skladbou Das Herz schlägt bis zum Hals z připravované studiové desky Zimmer mit blick. Vyjma toho, že se jedná o první ukázku z nové desky, píseň bude také použitá v nové romantické komedii Elyase M´Bareka, Dieses Bescheuerte Herz (trailer můžete zhlédnout níže).

Popově laděná balada Das Herz schlägt bis zum Hals je vystavěná na chytlavém kytarovém riffu s úderným refrénem, jenž tak odkazuje na dřívější tvorbu Revolverheld. Euforická skladba je příjemným čekáním na v pořadí již pátou studiovku Zimmer mit blick, která vyjde 13. dubna 2018.

Přebal desky Revolverheld – Zimmer mit Blick (zdroj: amazon.de)

Tracklist desky ještě nebyl zveřejněn, podle iTunes můžeme ale potvrdit, že standart edice nabídne 11 skladeb. K dostání bude také premiová verze (vzhledem ke zveřejněné ceně této verze lze očekávat nejen bonusové písně, ale asi i menší merch v podobě trika, či plakátu) a LP. Článek budeme aktualizovat s tracklistem alba.

S novým albem můžete kapelu zastihnout během léta na několika německých a rakouských festivalech. Všechna data a zastávky si můžete pročíst zde.

Zdroj úvodní fotky: Sony Music DE/Tim Kramer

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *