Robin Schulz natočil dokument o své cestě na výsluní

Jeden z nejpopulárnějších německých hudebních producentů dnešní doby, Robin Schulz, vydal minulý týden dokument popisující jeho cestu od neznámého hocha k celosvětové hvězdě. Vyjma tohoto dokumentu rozjíždí producent i svou vlastní kolekci oblečení u giganta S. Oliver.


Skoro třicetiletý hudebník z německého Osnabrücku si podmanil nejen Evropu začátkem roku 2014 a jeho nestárnoucím remixem písně Waves. Od té doby nás Schulz pravidelně zásobuje novými skladbami. Za uplynulé tři roky jsme se dočkali spolupráce s Jasmine Thompson, Ilsey, Francesco Yates, Akon, J.UD.G.E. a naposledy dokonce s Davidem Guettou a Cheat Codes.

Robin se tvoření deep-tropical house věnuje už deset let, nicméně celých sedm mu trvalo, než konečně prorazil na hudební scéně. A právě i o tom pojednává nový dokument pojmenovaný Robin Schulz The Movie. Kromě Robinovi cesty na výsluní dokument mapuje i jeho spolupráci s francouzským producentem Davidem Guettou. Dokument si odbyl svou premiéru 24. února a momentálně je k vidění ve vybraných německých kinech. Poté jej hudebník nahraje na svůj YouTube kanál.

Na produkci tohoto dokumentu se podílela značka Q/S Designed By od s.Oliver a již 2. března bude právě na jejich webu zveřejněna nová kolekce navrhnutá právě Schulzem. Pár fotek a více info můžete najít zde.

Čekání na dokument si můžete zkrátit zhlédnutím celkem 8 trailerů právě k tomuto 90 minutovému filmu a pokud vám náhodou uniklo i oficiální video k Shed a Light, pak jej můžete zhlédnout níže.

Zdroj fotky: Facebook Robina Schulze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *