Robin Schulz spojil síly s Davidem Guettou a vznikl budoucí hit Shed A Light

Minulý měsíc na amsterdamském hudebním festivalu představil francouzský producent David Guetta svou novou spolupráci s Němcem Robinem Schulzem a kalifornskými Cheat Codes. Skladba Shed A Light byla oficiálně vypuštěna tento týden.


Kdo by to byl řekl, že právě benjaminek Robin Schulz a ostřílený producent David Guetta spojí síly a vytvoří budoucí hitovku? Tato skutečnost se stala realitou a od tohoto pátku si můžeme poslechnout lehkou, houslemi podloženou píseň s výborně gradovaným refrénem. Shed A Light v sobě nabízí hudební lehkost a jakýsi optimismus (i přes samotný text).  Schulz a Guetta spolu letos odehráli několik koncertů na Ibize a je možné, že právě v té době vznikl tento track.

Vokálně se na skladbě podílela kalifornská trojice Cheat Codes, jež o sobě dala vědět letos předělávkou písně „Let´s Talk About Sex“. Robin Schulz si podmanil celou Evropu před dvěma lety remixem Waves a později dalším remixem k Prayer in C. Od té doby pravidelně vydává novou hudbu. Francouzský producent David Guetta do Česka pronikl před deseti lety skladbou Love Don´t Let Me Go a stejně jako jeho kolega Schulz se od té doby pravidelně hudebně angažuje.

Ke skladbě Shed A Light zatím vzniklo pouze lyric video, které potěší hlavně fotografy (amatéry).

Zdroj fotky: Facebook Robina Schulze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *