S klipem k Alles Leuchtet přináší Joy Denalane roztančený pop

Berlínská zpěvačka Joy Denalane vydala tento týden v pořadí již čtvrtou studiovku Gleisdreieck, ke které natočila hned tři klipy. O electro-popovém pilotu Hologramm jsem vás již informovala před pár týdny, minulý týden zpěvačka oddebutovala video k baladě Zuhause a tento pátek dostala vizuál i povedená popová skladba Alles leuchtet.


Joy patří ke stálicím na německé hudební scéně – za více jak patnáct let stihla vydat čtyři studiovky a vyzkoušet nespočet hudebních žánrů od hip hopu, přes r´n´b, soul, folk až po pop. Třikrát se také probojovala do TOP10 prodejnosti v rodném Německu.

Před dvěma lety zpěvačka vydala dosti neobvyklou popovou skladbu Keine Religion k německé komedii Traumfrauen. Možná i tato zkušenost poznamenala další hudební vývoj zpěvačky. Deska Gleisdreieck v sobě totiž mísí pop s electrem, soulem, hip hopem a prvky r´n´b. Joy si navíc na album přizvala hned několik hostů jako například Tua a Megaloh.

Deska tedy vyšla tento týden a hned další dvě skladby se dočkali vizuálu. Akustická balada Zuhause, která ztvárňuje pouze samotnou zpěvačku a popově chytlavá Alles leuchtet. V druhém zmíněném klipu můžeme vidět roztančenou zpěvačku a vizuál sice nevypráví žádný příběh, audio ale samo o sobě má co nabídnout a vizuál je pouze pěkným přídavkem.

Deska Gleisdreieck je povedeným hudebním příslibem do budoucnosti a jestli se i další nadcházející desky německých zpěvaček vydaří minimálně na stejné úrovni, pak nás jistě čeká zajímavý rok.

Zdroj fotky: Facebook Joy Denalane

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *