Sarah Connor zakončuje rok druhou živou verzí Muttersprache

Popová zpěvačka Sarah Connor loni všem doslova vytřela zrak, když po delší odmlce vydala nové album celé nazpívané v němčině. Muttersprache, jak příhodně bylo album pojmenované, sklidilo pozitivní ohlasy, a tak není divu, že jen zpěvačka recykluje jak nejvíc to jde.


Jak si jistě čeští a slovenští posluchači pamatují, zpěvačka se hudebně prosadila zhruba před patnácti lety s anglicky nazpívanými popovými skladbami. Před dvěma lety se ale Sarah Connor zúčastnila německé hudební show Sing meinen Song, kde přezpívala takové hity jako I Feel Lonely, či jiné německy nazpívané písně svých hudebních kolegů.

Nejspíše tato zkušenost v ní vzbudila inspiraci k napsání zmíněné desky. Muttersprache se řadí k nejúspěšnějšímu hudebnímu počinu zpěvačky s více jak půl miliónu prodanými kopiemi. Tentýž rok na podzim vydala první live verzi této desky a letos na začátku listopadu se pak příznivci rodačky z Hamburku dočkali speciální deluxe edice, jež nabídla 6 nových písní, převážně coverů.

Při této příležitosti zpěvačka vydala živý duet s Henningem Wehlanem – Bonnie und Clyde:

Poslední listopadový pátek zpěvačka představila druhou živou verzi alba Muttersprache. Jeho obsah byl natočen letos během drážďanského Open Air koncertu. Album celkově nabízí 150 minut živého záznámu rozděleného do dvou disků o 23 písní, či deluxe edice nabízející i video záznam.

Spolu s novou živou verzí německy nazpívaného alba Sarah vybrala jako promo singl Augen Auf. Píseň, jež skoro před dvěma lety představila samotnou německou tvorbu této zpěvačky. Hudebnice rozhodně svými možnosti v rámci Muttersprache v posledních dvou letech využila dosyta, doufejme, že až v budoucnu ohlásí další desku, budeme se moct opravdu těšit na nový materiál.

Zdroj fotky: Universal Music DE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *