Severský pop v podání Jeden Tag Silvester bude k dostání koncem února

Electro-pop rocková čtveřice ze severu Německa si pro své příznivce po třech letech nachystala druhou studiovku Geisterjägerstadt, ze které představila stejnojmenný singl.


Jeden Tag Silvester vznikli v roce 2008 jako cover-kapela pod názvem Copy Paste ve stejném složení jako působí dodnes, tedy Bertram Ulrich, Niclas Jawinsky, Tom Rieken a Till Krohn. Před sedmi lety se přejmenovali na Format a pak ještě jednou na konečné Jeden Tag Silvester a začali tvořit vlastní tvorbu.

Ve stejný rok vydali první EP a rok na to předskakovali Johannesi Oerdingovi a Silbermond. Kromě debutového stejnojmenného alba se kapela představila německým posluchačům v rámci Bundesvision Song Contest, kde se čtveřice umístila na desátém místě s písní Dein Glück.

Čtveřice tvoří směsici německého popu s electrem, či rockem. Nový pilotní singl z nadcházející desky Geisterjägerstadt, jež vyjde 24. února, je zářným příkladem – mix popu s euforickým refrénem podtržen pohodovým videem.

Deska nabídne 12 skladeb, jejichž ukázky si již můžete poslechnout na vybraných hudebních platformách. Tracklist alba bude následující:

 1. Wir lassen los
 2. Geisterjägerstadt
 3. Die letzte Meile
 4. Du hörst mich nicht
 5. Der Mensch
 6. Später drüber lachen
 7. Geheimnis
 8. Zuhause
 9. Schwerelos
 10. Kaltes Wasser
 11. Dein Lied
 12. Mit den richtigen Leuten

Jeden Tag Silvester můžete také zastihnout od konce února do půlky května na německém turné.

Zdroj fotky: Sandra Ludewig

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *