Šlágr-popová zpěvačka Vanessa Mai uvádí nadcházející studiovku Regenbogen skladbou Und Wenn Ich Träum

Mladičká zpěvačka, proslavená především šlágr kapelou Wolkenfrei, loni učarovala rodné Německo svojí první sólovou deskou Für Dich. Minulý týden Vanessa představila první ukázku z nadcházející druhé studiovky Regenbogen, jež vyjde již tento srpen.


Vanessa Mai po tři roky, od léta 2012, působila jako vokálistka šlágr kapely Wolkenfrei, kde loni ukončila spolupráci. S Wolkenfrei, jenž na hudební scéně působili od konce 90. let, zpěvačka dosáhla do TOP10 albového žebříčku nejen v rodném Německu, ale také v sousedním Rakousku.

Ti z vás, co sledují německé hudební casting shows mohli Vanessu vidět jako porotkyni v 13. řadě Německo hledá Superstar. V té době také zpěvačka vydala první sólovou desku Für Dich, s níž se umístila v TOP 6 ve všech německy mluvících zemích. Celkem překvapivě Vanessa chystá na tento srpen druhou sólovou desku pojmenovanou Regenbogen. Z alba byl nejen odhalen samotný přebal, počet skladeb a datum vydání, začátkem měsíce ale zpěvačka v německém pořadu Verstehen Sie Spass? představila i první skladbu Und Wenn Ich Träum, která má stejný hitový potenciál jako předchůdce Ich sterb für dich, jenž si za rok na YouTube získal přes 16 miliónů zhlédnutí.

Deska Regenbogen bude dostupná od 18. srpna a standart edice nabídne 17 skladeb. Tracklist alba si můžete pročíst níže. K dostání bude také limitovaný fanbox obsahující album, karaoke DVD, vinyl, merch a kartu, která příznivcům zpěvačky zajistí nejen brzký vstup na koncert, ale také Meet and Greet.

Přebal alba Regenbogen

Standart tracklist Regenbogen:

 1. Und wenn ich träum
 2. Regenbogen
 3. Nie wieder
 4. Ich vermiss dich so
 5. Sternenmeer
 6. Liebe fragt nicht
 7. Echo
 8. Dieser einen Augenblick
 9. Schönster Moment
 10. Wenn das wirklich Liebe Ist
 11. Wolke
 12. Unbekannter Engel
 13. Nachts an meinem Fenster
 14. Ja bei Nacht da leuchten all die Sterne
 15. Unser Lied
 16. Ich hätte niemals gedacht
 17. Ich kann heut Nacht nicht schlafen

Zdroj fotek: Sandra Ludewig

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *