Svěží závan na popové scéně v podání Dein Vegas od Roberta Redweika

Mnichovský hudebník Robert Redweik se na hudební scéně pohybuje přes více jak 10 let. Původně Redweik začal ve stejnojmenné kapele, kterou ale po deseti letech opustil, aby se mohl zaměřit na sólovou dráhu.


Letos na konci srpna hudebník oddebutoval s deskou Dein Vegas, která je celkem překvapivě opojená velmi povedenou produkcí a všech 12 skladeb má tak hudebně co nabídnout.

Pro Roberta je Dein Vegas hudebním úspěchem, nejen díky pozitivnímu ohlasu, ale také faktu, že se Redweik konečně probojoval do oficiálního německého žebříčku a to na 88. místo.

Jednou z nejnovějších ukázek je euforicky laděná skladba Wird wieder OK, ke které si zpěvák natočil vcelku nostalgický vizuál. Nutno ale podotknout, že Robert na německou popovou scénu přináší svěží hudební závan poskládaný především z chytlavých melodií a celkově optimistického hudebního vyznění. Dein Vegas nicméně nabízí i dance prvky, či echt německý rock. Redweikova tvorba by se tak dala přirovnat ke Gestört aber Geil/Robinu Schulzovi, Madsen, či Wincentu Weissovi.

Zdroj fotky: Facebook Roberta Redweika

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *