Švýcarská šlágr zpěvačka Beatrice Egli debutuje s prvním live albem

Vítězka desáté řady německé Superstar, Beatrice Egli, se sice proslavila hlavně díky šlágr žánru, na poslední studiovce z loňského roku, ale začala koketovat i s popem, což jde krásně slyšet v singlu Federleicht. Právě po této desce , Kick im Augenblick, byla pojmenována živá verze. 


Beatrice patří mezi velké oblíbence nejen v rodném Švýcarsku – všechny její desky od vítězství v Superstar se vždy umístili v TOP3 ve Švýcarsku a do TOP10 ve zbývajících německy mluvících zemích. Letos si také odnesla Swiss Music Award v kategorii Best Female Singer.

Více jak dvouhodinový záznam vznikl během Open Airs a finální tracklist nabízí nejen nové skladby z poslední studiovky, ale i starší písně, největší hity zpěvačky a covery (99 Lufballons). Kick im Augenblick – Live Tour je k dostání v DVD, Blu-Ray, či audio. Zároveň se jedná o první live záznam zpěvačky.

Před měsícem Beatrice Egli také představila klip k písni Federleicht. Popová Skladba protkaná dance prvky získala podobně laděný vizuál natočený převážně v Dubai. Tato kombinace kromě letní pohody přináší i pohled na skoro obnaženou zpěvačku, což aktérce nejspíše přišlo adekvátní. Audio samo o sobě ale mile překvapilo a jistě zaujme i posluchače, co si šlágr normálně nepustí.

Zdroj fotky: Universal Music DE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *