Švýcarsko zkusí uspět na Eurovizi s power baladou Apollo v podání Timebelle

Jako každý rok, první tři měsíce roku nám skoro každá (nejen) evropská země servíruje jejich reprezentační píseň pro Eurovizi. Švýcarsko své zástupce a živou verzi písně představilo již začátkem roku, tento týden ale kapela Timebelle teprve vypustila oficiální klip.


Timebelle, jenž tvoří zpěvačka Miruna Manescu, bubeník Samuel Forster a multi-hudebník Emanuel Daniel Andriescu, je rumunsko-švýcarská kapela momentálně usídlená v Bernu. Původní složení kapely bylo čistě mužské, Miruna ale brzy po založení kapely začala působit jako hlavní vokálistka. Název kapely je odvozen od hlavní památky Bernu – Zytglogge.

Kapela zkusila uspět v národním kole již před dvěma lety s popovou skladbou Singing about Love, umístili se ale na druhém místě za Mélanie René.

Trojice hudebníků bude reprezentovat Švýcarsko na Eurovizi v Kyjevě s power baladou Apollo. Ta vedle ostatních balad vyniká hudebním vystavěním a silným hlasem zpěvačky Miruny. K této písni byl tento týden vydán i nenáročný vizuál. Na druhou stranu píseň více vynikla během živého vystoupení, což můžete porovnat ve videích níže. Zdali to bude Švýcarsku stačit na postup do finále a nějaké pěkné umístění se dozvíme 11. května během druhého semi-finále, do něhož bylo Švýcarsko vylosováno jako poslední vystupující večera.

Zdroj fotky: Facebook Timebelle

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *