The Voice Kids Germany 2017: Tentokrát už bez Leny!

Na jaře se můžeme těšit již na pátou řadu oblíbené hudební castingové soutěže pro děti, The Voice Kids. Německá televizní společnost SAT.1 minulý měsíc prozradila jaké změny nastanou v koučovských křeslech pro příští rok.


První zpráva týkající se koučovské sestavy přišla zhruba před měsícem od Leny, která se jako jediná zúčastnila všech čtyř předešlých řad. Zpěvačka na svém Twitteru zveřejnila krátkou zprávu, ve které oznámila, že se příští rok The Voice Kids nezúčastní, zároveň se ale těší na nové projekty (Unser Song 2017 a Sing meinen Song).

Ahoj mí milovaní, příští rok už nebudu v The Voice Kids, je to opravdu škoda a na jednu stranu jsem super smutná, ale na druhou stranu se těším na novou kapitolu a projekty – právě se toho dost děje a hrnec bublá vzrušujícími věcmi! 2017 bude dost cool! (Důležité je, že jste tam vy)

Zpěvačka se tak po čtyřech letech a jedné výhře loučí s hudební castingovou show a svoje křeslo předává německé hudební legendě Neně a její dvacetišestileté dceři Larisse. Nena není žádným nováčkem co se Hlasu týče. Sama působila jako kouč první tři roky právě v německém Hlasu pro dospělé. Co se týče Larissy, tak jablko nespadlo daleko od stromu, nicméně mladá umělkyně v Německu ještě není tolik známá.

Nena (l) und ihre Tochter Larissa sind ganz eng. Foto: Geisler-Fotopress
Nena (l) a její dcera Larissa Foto: Geisler-Fotopress

Obě zpěvačky budou v jednom týmu, mladí umělci se tak nebudou muset rozhodovat mezi hudební legendou a její dcerou. Zbylé dvě koučovské židle budou již tradičně obsazeny pánským osazenstvem, tedy zpěváky Markem Forsterem a Sashou. V The Voice Kids se tak představí celkem čtyři kouči a koncept bude stejný jako v jeho dospělé verzi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *