Tokio Hotel: K nadcházejícímu turné nová deska

Ano ano, čtete správně. Poprocková čtveřice, která nás před dvěma lety překvapila popovou záležitostí Kings of Suburbia, ohlásila další studiovku Dream Machine. Dle názvu je jasné, že nadcházející turné bude představením právě tohoto alba.


Pokud se k vám ještě nedonesla zpráva, tak si prosím do kalendáře zapište, že Tokio Hotel se přesně na den po deseti letech vrací do Prahy a to 3. dubna. Celé turné nese název Dream Machine, stejně jako nadcházející studiová deska.

Její vydání kapela ohlásila teprve před třemi dny zveřejněním přebalu samotného alba – tuto fotku najdete v záhlaví tohoto článku. Ze samotné fotky nelze usuzovat jakým hudebním stylem se tentokrát kapela nechala unést. Rozhodně se ale jedná o povedený přebal.

Pro ty z vás, kteří se nemohou dočkat nového materiálu bří Kaulitzů, George a Gustava pak mám hned dvě dobré zprávy – ode dneška si můžete samotné album předobjednat na obvyklých hudeních platformách. Kapela kromě předprodeje také vypustila první ukázku v podobě balady Something New. Jedná se o povedenou power baladu, ve které vystupují na povrch tři prvky – piano, Billův hlas a elektro. Zdali se Dream Machine bude řadit k popovým počinům čtveřice z Magdeburgu, se dozvíme 3. března, kdy deska vychází. Z předprodejových informací vyplývá, že standartní edice nabídne celkem 10 písní.

K dostání ale bude i vinylová verze a nesmí chybět ani deluxe verze, jež bude obsahovat kromě alba i jeho instrumentální verzi, vinyl singl What If, Billův zápisník s ručně psanými texty a osobními poznámkami plus prvních 500 bude podepsáno kapelou.

Návštěvnící pražského koncertu se tedy rozhodně mají na co těšit. Nemáte ještě lístek? Pár posledních vstupenek je stále na prodej zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *