Tokio Hotel natočili hned dva vizuály k novinkovému albu Dream Machine

Vypadá to, že Tokio Hotel našli svůj nový hudební směr a příznivci této pop-rockové kapely už nemusí čekat léta na nový materiál. Tento týden kapela vydává novinkové album Dream Machine, ze kterého představila hned dvě skladby a obě dostaly svůj vlastní vizuál.


Po dvou a půl letech a přerodu z rocku na pop kapela vydává další studiové album, jenž se stejně jako jeho předchůdce, Kings of Suburbia, nese spíše v popovém stylu. Koncem loňského roku magdeburská čveřice představila první ukázku z alba, popovou baladu Something New, k níž byl v půlce února vydán i povedený vizuál. Ten má podle samotných fanoušků kapely popisovat přerod frontmana Billa Kaulitze a zbytku kapely z rockové éry na popovou a to hlavně v době Kings of Suburbia, kdy se kapela jako taková hudebně našla, nicméně po skončení této éry opět hledala jakýsi hudební smysl.

Druhou ukázkou z alba se stala píseň What If. Pokud rocková historie kapely dokazuje, že kluci ze sebe vydali všechno, pak právě skladba What If ukazuje, že popově se od Tokio Hotel máme ještě na co těšit. What If je hravá, synth-popově krásně protkaná skladba, ve které vyniká Billův hlas. Pokud vás navíc štvalo, že v se minulých videích zbytek kapely moc nebo vůbec neohřál, pak si jistě pusťte What If!

Obě skladby znějí slibně a jen potvrzují, že se album Dream Machine bude mít po hudební stránce co nabídnout. Deska vychází 3. března a nabídne celkem 10 skladeb.

Zdroj fotky: Facebook Tokio Hotel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *