We Are Stereokid si změnili název a hudební zaměření!

Pětičlenná rocková kapela z Hamburgu si ke konci letošního roku připravila velké hudební překvapení pro své příznivce. Nejen, že si kapela změnila název, ale budoucí písně už nebudou otextované anglicky, nýbrž německy.


We Are Stereokid sice nepatří mezi nějak známé německé kapely, příznivci Die Happy ale o pětici rozhodně již slyšeli, jelikož Thorsten je managerem této pětice. We Are Stereokid ulmským rockerům také v minulosti již několikrát předskakovali. Mimochodem, letos během povánočního turné v Německu tomu nebude jinak. Tentokrát se ale návštěvníci mohou těšit na echt německý rock.

Kapela tvořící zpěvákem Martin, kytaristou a zpěvákem Markus, basákem Julian, kytaristouTarek a bubeníkem Jörn oznámila nový název koncem října. Nordn, jak si teď pětice říká, nejen, že přejmenovala své sociálně sítě, ale např. na Facebooku kompletně vymazala všechny předešlé posty.

Proč se kapela přejmenovala? Vzhledem k tomu, že budoucí materiál bude nejspíše tvořen pouze v němčině, pak by mohlo ponechání předešlého jména mást. Obvzlášť když se nejedná o velice známou kapelu. Samotná kapela podotkla, že se stále hudebně vyvíjí a ráda by oddělila tyto dvě hudební fáze.

Pětice hudebníků přechází z rockového anglicky otextovaného období do v poslední době tak typického německého rocku. Hudební scéna tak ztrácí velmi dobře zpracované chytlavé pop-rockové písně, zároveň ale nabývá další německou rockovou kapelu. Jak se Nordn bude dařit pod novým jménem a s novým hudebním stylem nicméně ukáže jen čas.

Zdroj fotky: Facebook kapely/karadensky.com

1 thought on “We Are Stereokid si změnili název a hudební zaměření!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *