Yvonne Catterfeld v rozjařeně příjemném klipu ke Guten Morgen Freiheit oznamuje nové stejnojmenné album

Zpěvačka, herečka a koučka z německé Erfurtu vydala tento pátek sedmé studiové album Guten Morgen Freiheit, z něhož představuje stejnojmenný singl v letně naladěném klipu.


Deska Guten Morgen Freiheit přišla po dlouhých pěti letech od vydání šesté studiovky Lieber So. V tomto časovém rozmezí se Yvonne věnovala nejen své herecké kariéře (odmítla například roli v Rychle a zběsile pro roli v Krásce a zvířeti), ale také se zúčastnila německého hudebního zábavního pořadu Sing meinen Song. Ve stejný rok, tedy v roce 2015, si také zasoutěžila v posledním ročníku Bundesvision Song Contest se skladbou Lieber so a umístila se na třetí místě. Yvonne jste loni mohli také zahléednout v německé verzi Hlasu jako jednu z kouček.

Popové album, které vyšlo v pátek 10. března, nabízí celkem 14 německy otextovaných písní a z toho 4 featuringy – s Bengiem, Chimou, Teesym a MoTripem. Pilotním singlem se stal právě duet s Bengiem, Irgendwas. V následujících třech měsících zpěvačka vypustila lyric videa k písním Besser werden a Freisprengen. Dočkali jsme se také akustických verzí dalších skladeb z desky, nicméně tento týden, spolu s jejím vydáním, byl zveřejněn vizuál ke skladbě Guten Morgen Freiheit. Za tvorbou tohoto videa stojí rakouští Illuminati Films (Cro – Whatever, Teesy – Keine Rosen), jimž se podařilo v letním pojetí zachytit pozitivní zprávu této skladby.

Tracklist desky Guten Morgen Freiheit je následující:

 1. Guten Morgen Freiheit
 2. Irgendwas ft. Bengio
 3. Was bleibt
 4. Besser werden
 5. Tür und Angel ft. Chima
 6. Freisprengen
 7. Schwarz auf weiß
 8. 5 vor 12 ft. Teesy
 9. Mehr als ihr seht Pt 1
 10. Scheinriesen
 11. Straßen aus Salz
 12. Mehr als ihr seht Pt 2 ft. MoTrip
 13.  Naftali
 14. Pass gut auf dich auf

Zdroj fotky: Facebook Yvonne Catterfeld

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *