Zedd opět propůjčil svůj hudební um do písně další Američanky a také do League of Legends

Německý hudební producent s ruskými kořeny se po delší době opět spojil s oblíbenou americkou zpěvačkou a společně tak vytvořili velice povedenou hitparádovou skladbu. Anton Zaslavski naposledy spolupracoval s velkými, nejen americkými jmény, na své druhé studiovce True Colors. Na tento podzim se pak podepsal pod společný track zpěvačky a herečky Hailee Steinfeld.


Zedd sice nejraději tvoří elektronickou hudbu, sám ale nemá problém zasednout například za piano a své písně převést do akustické podoby. Tato skutečnost mu určitě pomohla během tvorby skladby Starving od Hailee Steinfeld.

Píseň je součástí japonské verze EP Haiz, které Hailee vydala loni na podzim a z něhož také pochází její největší hit Love Myself. Zatímco tato píseň se nese v popovém euforickém duchu, novinka Starving sazí na akustiku a jemné elektro prvky. Kromě 19leté herečky/zpěvačky a hudebního mága Zedda, se na této písni podílelo i duo Grey.

Zedd se do hudebního podvědomí dostal před čtyřmi lety s hitem Clarity, za který si dokonce odnesl hudební ocenění Grammy. Od té doby opakovaně útočí na hitparády po celém světě. Naopak Hailee Steinfeld se během své krátké kariéry věnovala především filmu (Enderova Hra, Ladíme! 2). Se singlem Love Myself se Hailee umístila v mnoha hitparádách kolem světa. Duo Grey většinou obvykle remixuje pro své slavnější kolegy, v nynější době se ale snaží produkovat i vlastní tvorbu.

Pokud vám tato píseň není zrovna po chuti, pak možná více oceníte druhou Zeddovu novinku nazvanou Ignite. Jedná se o píseň ke hře League of Legends. Ať už tuto hru hrajete nebo ne, vězte, že Ignite je typickou zeddovskou tvorbou – jemné temné beaty doprovázené zvukově euforicky vystavěným refrénem, jak jste mohli slyšet již na desce True Colors.

Video samo o sobě také stojí za zhlédnutí, jelikož nabízí vizuálně zajímavě spracovaný příběh, který jistě ocení hráči nejen League of Legends.

Zdroj fotky: Facebook Zedda/Rukes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *