Zeddovi v novém singlu Stay asistuje kanadská popová hvězda Alessia Cara

Už je to půl roku, co Zedd propůjčil svůj hudební um do singlu americké zpěvačky Hailee Steinfeld a od té doby jsme o hudebním producentovi s ruskými kořeny neslyšeli. Minulý týden ale Zedd představil nový jak-jinak-než-chytlavý singl Stay, tentokrát s kanadskou zpěvačkou Alessiou Cara.


Nenechte se zmást názvem, nejedná se o žádný cover, nebo baladu. Skladba Stay je regulérní electro house track s vokály Alessii Cary. Tuto kanadskou zpěvačku jste mohli zaregistrovat díky dvěma skladbám – Scars to Your Beautiful a promo singlu How Far I´ll Go k Disney filmu Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa.

Zedd je znám svými spoluprácemi hlavně se zpěvačkami a to počínaje Hayley Williams, přes Lady Gaga, Keshu, Selenu Gomez až právě po Alessiu Caru. Všechny tyto skladby také nějakým (obvykle výrazným) způsobem zasáhly do hitparád. Zedd dokonce získal Grammy za skladbu Clarity v roce 2014.

Letošní jaro se podle Zedda nese v duchu výbušně chytlavé charizmatickými vokály protkané skladby Stay. A vypadá to, že se jedná o trefu do černého, jelikož lyric video má po prvním týdnu už přes 15 miliónů zhlédnutí.

EDIT: Hudební producent představil v plovině dubna i velice zajímavý vizuál k této skladbě. Oba hudebníci, Zedd i Alessia Cara, ztvárnili hlavní postavy v tomto videu s nádechem cruisovského filmu Na hraně zítřka. Nicméně spolu s Kygo se tak Zedd řadí k hudebním producentům, kteří letos natočili klip s nepříliš šťastným koncem.

Zdroj fotky: Facebook Zedda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *