Zrelaxujte se po svátcích s hudbou od Wincenta Weisse

Mladý zpěvák se do hudebního podvědomí dostal před čtyřmi lety díky německé Superstar. Tuto soutěž sice nevyhrál, nicméně loni potěšil své příznivce velice vydařenou skladbou Musik Sein.


Wincent se nijak výrazněji v Superstar neprosadil, probojoval se pouze do TOP36 nejlepších. I přesto ale dokázal zaujmout svým hlasem natolik, že hned dva roky na to spolupracoval s Gestört aber Geil na coveru Unter meiner Haut (originál pochází od zpěvačky Elif). Co víc dodat? House verze velice oblíbené písně vyletěla v Německu až k platinovému ocenění za prodejnost. Dodnes se video pyšní více jak 25 milióny zhlédnutí.

Tato spolupráci zpěvákovi v rozběhu kariéry jistě pomohla. Nutno ale podotknout, že Wincent má hudební nadání a velice příjemný hlas, což se snažil neúspěšně dokázat v další písni pojmenované Regenbogen. Tato skladba prošla v podstatě bez povšimnutí.

Loni na jaře zpěvák vyvolal poprask se skladbou Musik Sein. Optimistická popina s letním nádechem zajistila zpěvákovi zlaté ocenění za prodejnost a téměř půl miliónu zhlédnutí. V červnu pak vyšlo remixové EP, ze kterého momentálně v německých rádiích můžete zaslechnout Vimalavong verzi.

Hudebník se v půlce března vydává na německo-rakousko-švýcarské turné během něhož jistě představí i nové písně a pokud se tyto skladby budou držet podobného hudebního žánru, tak se určitě v budoucnu můžeme těšit i na další povedený materiál.

Zdroj fotky: Universal Music DE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *